Kierownik Robót Elektrycznych

P.U. JAREX Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma budowlana. Realizujemy projekty w różnych sektorach budownictwa m.in. obiektów budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego oraz obiektów infrastrukturalnych. Oferujemy możliwości udziału w realizacji prestiżowych kontraktów. Naszym atutem są wiedza i umiejętności, dbałość o bezpieczeństwo i rozwój pracowników.

Opis stanowiska:

-Bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych i teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i normy jakości przy współpracy z kierownikiem kontraktu

-Nadzór nad procedurami BHP w powierzonym zakresie (poprzez współpracę ze służbami BHP)

-Analiza i optymalizacja projektów wykonawczych w uzgodnieniu z zamawiającym,

-Zbieranie ofert, ich analiza i negocjacje z podwykonawcami

-Rozliczanie robót elektrycznych z zamawiającym i podwykonawcami.

-Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót.

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym

-Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót elektrycznych przy realizacjach dużych inwestycji

-Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci i instalacji elektrycznych

-Umiejętność kosztorysowania robót branżowych

-Mile widziane aktualne uprawnienia SEP „E” i „D”,

-Umiejętność obsługi programów: AutoCAD oraz MS Office w szczególności programu Excel,

-Znajomość oprogramowania kosztorysowego Norma, Zuzia,

-Prawo jazdy kat. „B”

-Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski - miejsca budów prowadzonych przez Spółkę

Oferujemy:

-Umowa o pracę (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony)

-Stabilne warunki zatrudnienia,

-Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

-Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

-Niezbędne narzędzia pracy -(telefon, laptop, samochód służbowy)

-Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych formach szkoleń, dofinansowanie nauki

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres krewucka@pujarex.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 888 919 555
. W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Więcej ofert pracy na www.pujarex.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 18/10/2018