Opieka seniora w okolicach Lubeki, 1250 euro/miesiąc

Cena: 5000.00 zł Białystok

Kontakt

Miejsce zlecenia: Selm
Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące

Opis zlecenia:
Pani Jozephine ma 88 lat i jest sprawna intelektualnie, jednak z uwagi na sztuczne biodra, porusza się przy rollatorze, częściej zaś na wózku (pani przesiada się sama, bez transferu). Podopieczna nosi aparat słuchowy, jest inkontynentna w zakresie moczu (nosi wkładki). Seniorka jest osobą bardzo pogodną i kulturalną, lubi czytać książki.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w dużym domu z ogrodem wraz ze swoim synem i jego żoną. Opiekunka ma do dyspozycji dwa pokoje oraz oddzielną toaletę. W domu zapewniony jest internet oraz Tv i radio.

Obowiązki opiekuna:
- prowadzenie gospodarstwa domowego (wyłącznie na parterze, który zajmuje Opiekunka oraz podopieczna),
- przygotowywanie posiłków,
- towarzyszenie w codziennych czynnościach,
- pomoc w utrzymaniu prawidłowej higieny osobistej,
- pomoc w ubieraniu.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
- miłe usposobienie,
- kultura osobista,
- mile widziane referencje z poprzednich zleceń.

Zapewniamy:
- stawka 1250 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6825 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Data dodania: 03/08/2018