Starszy Analityk Finansowy

OPTIMA HRS na zlecenie swojego klienta - biura konsultingowego o zasięgu ogólnopolskim poszukuje kandydatów/kandydatki na stanowisko:

miejsce pracy: Białystok

Wymagania:

- udokumentowane doświadczenie w opracowywaniu kompletnych aplikacji unijnych (wnioski, biznes plany, studia wykonalności)
- bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i finansów,
- bardzo wysoka kultura osobista,
- samodzielność i kreatywność.

Opis stanowiska:

- opracowywanie kompletnych aplikacji do europejskich programów pomocowych (wnioski, biznes plany, studia wykonalności),
- opracowywanie analiz i prognoz finansowych,
- analiza planów inwestycyjnych potencjalnych Beneficjentów i przyporządkowywanie ich do konkretnych programów pomocowych.

Oferujemy:

- możliwość kontynuowania rozwoju zawodowego w środowisku profesjonalistów,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, motywacyjny system wynagradzania),
- pracę w ścisłym centrum Białegostoku w biurze w ekskluzywnej lokalizacji,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- dużą samodzielność w zakresie wypełniania obowiązków na stanowisku pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@optimahrs.pl z dopiskiem Nr oferty 1001/2017.

Data dodania: 29/08/2017